Noriu realizuoti save…

Virginija žKetvirtakursė Virginija jau antrus metus praktikuosis ŽŪB Kiemeliai. Suskubome pasidomėti, kas paskatino ją ir šiais metais atlikti praktiką pasinaudojant projektu.

„Labai patikusi praėjusios vasaros praktika bei noras panaudoti naujai įgytas per mokslo metus žinias praktiškai“, – nedvejojusi atsakė Virginija.

Kaip vertini ŽŪ praktikų akademijos darbą?

„Žinoma teigiamai, juk šis projektas padeda jauniems žmonėms nenuleisti rankų, eiti į priekį, o svarbiausia – realizuoti save norimoje darbo specialybėje. Man, kaip ir daugumai studentų, ieškantiems darbo, visuomet užduodamas klausimas: ,,Kokią darbo patirtį turi?“ Ir kai atsakai, jog jos neturi, tu tampi nereikalingas, nors galbūt tu gali dirbti geriau nei tas, kuris turi patirties. O šis projektas būtent ir stengiasi, kad mes, jaunimas, studentai, galėtume save realizuoti, tapti lygiaverčiais darbuotojais.

Ypač svarbu, kad šis projektas padeda įgauti praktikos, patirties, kurios taip trūksta studijuojant universitete. Šios praktikos metu realiai susiduri su veterinarijos gydytojo kasdienybe, kas skatina mąstyti, kaip elgtis vienomis ar kitomis situacijomis, o ne tik remtis sausa teorija, kaip sakoma teorija ir praktika glaudžiai susiję, tačiau yra labai skirtingi dalykai. Be to, šiame projekte įgyta praktika padeda apsispręsti ar tinkamu keliu eini, ar tikrai nori ir norėsi dirbti pagal šią specialybę, su stambiaisiais gyvūnais“.

Dėkojame, Virginija, už gražius žodžius ir linkim, kad šią vasarą pasisemtum dar daugiau gamybinės patirties.