Klausimai

Rūpimą klausimą drąsiai rašykite tiesiog kaip komentarą po šiuo tekstu.

Mes Jums atsakysime.

47 atsakymai į “Klausimai”

 1. Ar galiu gauti vieta stazuotei, jei universiteta baigiau pries du metus. Pagal specialybe nedirbau. Dabar noriu grizti prie savo specialybes ir pries ieskodamas pastovaus darbo noriu pabandyti.

 2. Taip, galima. Greitu laiku paskelbsime stažuočių ir praktikų vietas, į kurias bus galime pretenduoti. Lauksime CV ir motyvacinio laiško adresu: donata@agroinfo.lt

 3. Kol kas nėra paskelbta vietų apie Kėdainius, tačiau tai dar nereiškia, kad nebus 🙂 Ryt kaip turiu susitikimą Kėdainiuose dėl ūkių dalyvavimo projekte, taigi viskas yra laiko klausimas. Siūskite savo CV e- pastu donata@agroinfo.lt ieškosim tinkamos vietos.

 4. Ar galės praktikuotis, stažuotis baigę profesinio mokymo mokyklas (žemės ūkio mokyklas)?

 5. taip atlikti praktikas ir stažuotis galima mokantis ar baigus žemės ūkio mokyklas. Šiuo metu kaip tik turime paskelbtas dvi traktorininkų vietas, jeigu Jūs esate baigę kitas specialybes taip pat susisiekite su mumis, apklausime ūkius ar jie turi atitinkamų vietų.

 6. Grupė jaunuolių norėtų įsidarbinti porai mėnesių (mokosi profesinėje mokykloje staliais), kokį siūlytumėte darbą? Ar būtų galimybė dirbti keliems vienoje vietoje?

 7. susisiekime e-mailu, parasykite daugiau informacijos, kiek yra norinčių dirbti, nuo kada – iki kada jie norėtų būti praktikoje?
  e-mail adresas: donata@agroinfo.lt

 8. Matau bendrovei reikalinga melžėja. Ar galima būtų derėtis dėl aukštesnio atlygio? Kokios būtų apgyvendinimo sąlygos? Ar būtų išmokamas avansas? Ačiū.

 9. Iš Jūsų klausimų spėju, kad ieškote pastovaus darbo pasiūlimo, šiuo atveju tai nėra pastovaus darbo vieta, tai vieta praktikai ar stažuotei atlikti. Jeigu norite, kad paieškotume daugiau info apie įsidarbinimo melžėja galimybes parašykite išsamesnį savęs pristatymą adresu donata@agroinfo.lt

 10. Dėl norinčių įsidarbinti grupės jaunuolių, kurie mokosi stalių profesijos. kalbėjau su ūkių vadovais, pora ūkių priimtų jaunuolius padirbėti prie statybų. taigi rašykite į elektroninį paštą.

 11. Norėtume aplankyti UAB Vikebas ūkį, susitikti su vadovais, artimiau susipažinti su ūkio veikla, o tada svarstytume apie praktiką. Gal būt pasiliktume ilgesniam laikui. 🙂

 12. Sveiki.Studijuoju ASU, žemės ūkio ekonomika, baigtas 3 kursas. Gal atsirastu vieta Ignalinos rajone keliems mėnesiams atlikti praktika susijusia su mano minėta specialybe ?

 13. Kol kas neturime paskelbtu vietu Ignalinos rajone, taip pat neturime vietų susijusių su žemės ūkio ekonomikos specialybe.

 14. Esu LVA studente baisugi 3 kursa ir noreciau orientuotis labiau i egzotniu gyvunu gydyma nei i ukio todel norejau pasiteirauti ar butu galima atlikti praktika su egzotiniais gyvunais?

 15. Projekte dalyvaujantys ūkiai darbo su egzotiniais gyvūnais galimybės pasiūlyti negali. sėkmės paieškose.

 16. Sveika Donata, esu agroverslų technologijų ištęstinių studijų studentė.Šiemet baigiau antrą kursą. Ar būtų galimybė atlikti praktiką Plungės ar Telšių rajonuose?Ačiū.

 17. Deja… galime pasiūlyti tik tas vietas, kurios paskelbtos PA tinklaraštyje.

 18. Laba diena,
  O gal jūs bendradarbiaujate su gėlių ūkiais?Dukra šiemet baigė KK Kraštotvarkos fak.želdinių ir jų dizaino,gėlių auginimo technologijų specialybę.Žada tęsti studijas ASU.Norėtų darbo pagal specialybę arba kažko panašaus…

 19. Sveiki norėjau paklausti, gal kokių vietų Kėdainiuose atsirado.

 20. ar galime primti praktikantus ir stažuotojus ir kitos ŽŪB.Primtume praktikai melžėją ir zootechniką(ę) .
  ateityje būtų galimybė isidarbinti.Norime pasiruošti naujus specialistus.

 21. Sveiki,

  Esu 3kurso studentas. Praktiką norėčiau atlikti Vilniaus mieste ar šalia jo. Studijuoju Agroverslo vadybą. Praktika turėtų būti susijusi su žemes ukio bendroves buhalterija. Gal yra kokiu nors vietu kur butu galima atlikti tokią praktiką?

 22. Laba diena. Deja, kol kas galime pasiūlyti praktiką tik tuose ūkiuose, kurie dalyvauja projekte. Ketiname į projektą pritraukti daugiau ūkių, todėl atsiradus galimybei jums praneštume 🙂 Susisiekite su mumis el. adresu – info@zupraktikai.lt.

 23. Laba diena, Gal yra galimybė stažuotei Vilkaviškio ar Šakių rajonuose?

 24. Laba diena,
  mums reikėtų daugiau informacijos, nuo kada norėtumėte pradėti stažuotę, kokiai pozicijai norite ir pan.? Atsiųskite daugiau informacijos bei savo gyvenimo aprašymą el-adresu info@zupraktikai.lt Tuomet ieškosim Jums tinkamos vietos.

 25. Laba diena,norejau paklausti kokius turečiau atitikti Jūsų keliamus reikalavimus,kad per Jūsų įmonę padetumet idarbinti Pasvalio rajone vet.gydytojui tuose ūkiuose į kuriuos atsisako vykti Jūsų nukreipti mano kursiokai?Ar man siusti gyvenimo aprasyma ir baigimo dokumentus? Laukiu atsakymo.Justinas.

  Rasykite i Erikos elektroninį pastą
  erikabaneliene@gmail.com

 26. Laba diena, esu ketvirto kurso veterinarinės medicinos studentė. Norėjau pasiteirauti, ar būtų galimybė atlikti praktiką Kauno rajone ar kur nors netoli Kauno dar šią vasarą?

 27. Sveika, šiuo metu projekte dalyvauja šiaurės Lietuvos ūkiai, žada prie projekto prisijungti ūkiai, esantys Žemaitijoje ir vidurio Lietuvoje. Jei tikrai nori atlikti praktiką per Žemės ūkio praktikų akademiją, norėčiau gauti tavo CV adresu info@zupraktikai.lt.

 28. Sveiki, gal atsirado galimybė stažuotis Marijampolės ar Šakių rajonuose?

 29. Laba diena, ar būtų galimybė vasarą atlikti praktiką veterinarinės maisto saugos studentei?

 30. Laba diena, ar žada projekte dalyvauti Alytaus rajone esantis ūkis?

 31. Sveiki,

  Alytaus ŽŪB „Atžalynas” jau yra atsirinkęs keletą studentų praktikai atlikti.

 32. Sveika,

  Mes siūlome praktikos vietas žemės ūkio bendrovėse, kurios užsiima galvijininkyste ir augalininkyste. Projekte dalyvaujantys ūkiai kol kas veterinarinės maisto saugos praktikos vietų neskelbė.

 33. Laba diena, ieskau darbo su traktoriais esu jaunas be zalingu iprociu, turiu traktorininko pazymejima su kategorijomis TR1, TR2, SM

 34. Laba diena, ar šiemet bus skelbiamos papildomos praktikos vietos?

 35. Sveika Živile,

  Šiemt praktikos vietų portale neskelbsime, bet kiekvienam besikreipiančiam, padėsime susirasti praktikos vietą. Taigi, jeigu ieškai praktikos, atsiųsk savo CV į info@zupraktikai.lt ir mes pabandysime pagelbėti.

 36. Sveiki. Esu dviejų mažamečių mama. Ar praktika vyksta tik darbo dienomis, darbo valandomis?

 37. laba diena, esu 3 kursą baigianti studentė . Ar dar galima tikėtis gauti praktikos vietą šiai vasarai rugpjūčio mėnesiui?

 38. Sveiki. Gal bus paskelbta praktikų Šakių raj. kt. metams?

 39. Sveiki ar pas jus galima isigyti mazu pieniniu veisliu telycaiciu? aciu uz atsakyma.

Parašykite komentarą