UAB Vikebas

UAB Vikebas –  didelis, modernus ūkis, kuriame dirba 59 darbuotojai.

Ūkio vadovas  Nerijus Vaitekūnas  teigia:

Norėtume, kad mūsų ūkyje dirbtų kuo daugiau jaunų žmonių, turinčių naujausių žinių, norinčių mokytis ir tobulėti. Kviečiame jaunimą atlikti praktiką mūsų ūkyje, kad suprastumėte, jog turėti gerą, įdomų darbą galima ir kaime. Mūsų ūkyje yra įdiegtos šiuolaikinės galvijų priežiūros programos, daug procesų yra automatizuota ir modernizuota, todėl laukiame jaunų žmonių, kurie galėtų išnaudoti visą įrengimų ir programų potencialą.

Pieno ūkis

Moderniai įrengtose, palaido laikymo fermose laikoma apie 1000 melžiamų karvių. Karvės melžiamos aikštelėje (aikštelės tipas „šonas prie šono”).  Per dieną parduodama apie 20.000 kg pieno. Veršeliai laikomi lauke naujoje Iglu tipo veršidėje. Darbui su gyvulių duomenimis ir informacija,  ūkyje naudojama daug galimybių suteikianti bandos valdymo programa Uniform Agri. Rujų stebėjimas atliekamas  DeLaval rujų stebėjimo sistemos pagalba. Šėrimo proceso kontrolei valdyti ir kontroliuoti įdiegta DairyTuner valdymo sistema.  Ūkis planuoja statyti naują karvidę.

Augalininkystė

Ūkis dirba apie 2000 hektarų žemės, augina grūdines kultūras, kukurūzus, rapsą, vysto žolių sėklininkystę.

Žemės ūkio mašinų parkas

Ūkis pilnai apsirūpinęs modernia žemės ūkio technika.

Vieta

Ūkis įsikūręs Pasvalio rajone. Ūkio centras  – Norgėlų kaime, Pasvalio rajone,  Panevėžio apskrityje. Norgėlų kaimas  nuo Pasvalio nutolęs 24 km atstumu Pakruojo kryptimi.

Vienas atsakymas į “UAB Vikebas”

  1. 2 vyrai noretu dirbti fermoje pagalbinais darbininkais.uab vibekas.860448427

Komentarai uždrausti.