Stažuotė

Ši programa skirta formaliojo mokymo programas (universitete, kolegijoje, kitoje mokykloje) baigusiems ir žemės ūkio specialybę įgijusiems vaikinams ir merginoms.

Sudaroma galimybė stažuotis Lietuvos žemės ūkio įmonėse.  Pilną Žemės ūkio praktikų akademijos stažuotės programą sudaro stažuotės penkiuose ūkiuose. Stažuotės trukmė viename ūkyje 2 mėnesiai. Pilnos stažuotės programos trukmė 10 mėnesių.

Tai puiki galimybė išbandyti praktikoje tas žinias, kurias pavyko sukaupti studijų metu. Padirbėti keletoje skirtingų žemės ūkio įmonių ir savo CV papuošti vertingu įrašu apie įgytą įvairiapusę gamybinę patirtį.

Gali nutikti ir taip, kad kuri nors iš įmonių, kurioje atliksi dalį stažuotės, ateityje taps tavo darbdaviu.

Priimanti įmonė įsipareigoja organizuoti stažuotojo apgyvendinimą, paskirti mentorių, mokėti stažuotės metu stipendiją, ne mažesnę nei vienas minimalus atlyginimas.

Pabaigus kiekvieną stažuotės etapą (kiekviename ūkyje), išduodamas pažymėjimas su mentoriaus vertinimu. Pabaigus pilną stažuotės programą (5 ūkiai po 2 mėnesius), išduodamas Pilnos ŽŪ Praktikų akademijos stažuotės programos baigimo sertifikatas.

Siųsk savo CV ir motyvacinį laišką adresu: info@zupraktikai.lt. Susisieksime.

2 atsakymai į “Stažuotė”

  1. Rasote, kad pilna stazuotes programa yra 10 menesiu, po du menesius 5 ukiuose. Ar butinai reikia stazuotis tiek ilgai? Ar neuztenka puse metu?

  2. Nėra privaloma baigti pilną stažuotės programą. Dėl stažuotės trukmės ir ūkių skaičiaus galimi įvairūs variantai, tačiau stažuotė neturėtų būti trumpesnė nei du mėnesiai viename ūkyje.

Parašykite komentarą